Sipariş Teslimat ve Ödeme

Sadece wep sitemiz üzerinden satış yapmaktayız

 

*Siparişleri neden site üzerinden yapmalıyım ?

Siparişinizin tüm içeriği, adres bilgileri ve var ise özel notlarınız tüm ayrıntıları ile yazılı olarak bize ulaşır.

Stok durumları tamamen güncel olduğundan stok dışı ürün ile karşılaşilmaz. Sözlü sipariş esnasında her iki taraflı olası karşılaşılacak hatalı ürün seçimi, adres bilgileri ve bunun gibi diğer tüm hatalı anlaşma riskleri ortadan kalkar, siparişiniz bir süpriz ile karşılaşmaz.

Web Sitesi üzerinden sipariş vermek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

- Kategorilerden E-Sigara ve E-Likit seçimlerinizi Sepetinize ekleyin.

- Sepetiniz tamamlandığında kasaya git'e tıklayın

- Üye olarak ve olmadan alışverişinize devam edebilirsiniz. (Üye olunduğunda bilgileriniz kayıt edilir ve bir sonraki alışverişlerinizde, adres bilgilerini yeniden girmenize gerek kalmaz, siparişlerinizi takip edebilir, yeni ürünler , kampanyalar ve güncel indirimlerden e-posta harbercisi vasıtasıyla bilgilendirilirsiniz)

- Adres, Ödeme metodu ve Kargo seçimlerinizi işaretleyin

- Siparişinizi onaylayın ve siparişinizin bize ulaştığına dair gönderilen e-postamızın size ulaştığını kontrol edin.(Spam olarakta düşebilmektedir)

Kargo teslimat bilgileri: Havale yada eft yapıldıktan sonra Sürat Kargo ile her iş günü saat 15:30' dan önce iletilen siparişlerinizin aynı gün kargo yapılmaktadır, kargo teslim süresi (Tatil günleri hariç) Türkiye ortalamasında en geç ürün kargoya verildikten 48 sonra ulaşmaktadır. Yakın bölgelerde (Marmara Bölgesi,Karadeniz Bölgesi, Ege Bölgesi) bu süre 24 saate kadar düşmektedir.

Teslim süresinde bir süpriz yaşanmaz ise Cumartesi günleri de kargonuzu teslim alabilirsiniz. Kargo takip numarası Siparişte kayıtlı e-mail adresinize gönderilecektir

Elektronik Sigara ve likitleri satın alacağınız ürünlerde aşağıdaki ödeme seçeneklerini kullanabilirsiniz.

*Kapıda ödeme Sistemimiz şu an için kalmıştır sadece
*Havale ile Ödeme

650 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO

HAVALE ve EFT  ÖDEMELERİNİZE %5 İNDİRİM UYGULANMAKTADIR